svatba v zime

Podľa najnovších prieskumov je veľa párov naklonených k myšlienke mať ich vysnívaný deň práve v zime. Skúste si len predstaviť polienka praskajúce v rozpálenom krbe, korenisté kokteily a množstvo sviečok…..

Zima je bez váhania ten najlepší čas v roku na svadbu – špeciálne vo Vysokých Tatrách, kde štíty pokryté snehovou perinou vyzerajú magicky.

Ale ak sme Vás ešte dostatočne nepresvedčili, ponúkame Vám 10 dôvodov prečo je svadba v zime tou NAJ.

 

  1. Výber miesta, o ktorom ste už dlho snívali

 

Po praktickej stránke je oveľa jednoduchšie si rezervovať reštauráciu alebo iné miesto podľa Vašich predstáv. Mimo sezóny nebudete musieť žobroniť o miestnosť, termín či kvetinovú výzdobu. Všetko pôjde oveľa hladšie a bez stresu.

 

  1. Svadba je v zime lacnejšia

 

Fotograf, DJ či kameraman Vám môžu ponúknuť nejakú zľavu nakoľko ide o svadbu mimo sezóny. To by sa mohlo hodiť párom, ktorých rozpočet je obmedzený.

 

  1. Svadby sú romantické

 

Váš svadobný deň môžete začať o niečo skôr. Budete mať dosť času na zábavu. Použite množstvo svetielok, havajských fakli na vytvorenie magickej scény, osvieťte stromy a ak je Váš rozpočet dostatočne veľký, ohňostroj bude trefa do čierneho.

 

  1. Účasť hostí

 

Ak si zvolíte mať svadbu v zime, máte oveľa väčšie šance na 100% účasť hostí. Počas leta veľa ľudí cestuje a len minimálne sa zdržuje doma.

 

  1. Počasie

 

V zime sa nemusíte obávať či bude pršať alebo svietiť slnko. Predpoveď počasia Vám bude ukradnutá. Automaticky budete očakávať chladné počasie. Vaši hostia budú na to adekvátne pripravení. Vaša svadba určite nebude v štýle garden party, ale niekde pekne v tepľúčku. Ak sa Perinbabka rozhodne ponatriasať svoje periny, Váš deň D bude obohatený o krásny tanec snehových vločiek.

 

  1. Tematika

 

Zima má svoju vlastnú tematiku. Využite túto očarujúcu atmosféru a doplňte ju o rôzne odtiene červenej a zlatej. Spolu so sviečkami a svetielkami vykúzlite očarujúcu dekoráciu.

 

  1. Svadobné fotky

 

Je vysoko pravdepodobné, že snehová nádielka pokryje  okolité prostredie a vy sa stanete aspoň na chvíľku snehovou kráľovnou. Tieto očarujúce momenty Vás budú sprevádzať po celý život.

 

  1. Svadobné šaty na zimu

 

Ak ste vždy snívali o krásnych svadobných šatách s dlhým rukávom a čipkovaným golierikom ku krku, práve zima je to najvhodnejšie obdobie. Nemusíte sa ani obávať, že Vám bude nadmerne teplo. Ak sa chcete inšpirovať, pozrite si našu kolekciu šiat a kabátikov.

 

  1. Jedlo

 

Svadba v zime Vám ponúka možnosť odbočiť od starej dobrej klasiky a trochu experimentovať. Vyskúšajte zaradiť do Vášho menu širšiu ponuku horúcich polievok. Pečené prasiatko poslúži ako dekorácia, no zároveň aj ako delikatesa. Buďte kreatívni aj čo sa týka dezertov. Fontánka s horúcou čokoládou očarí malých i veľkých.

 

  1. Nezabudnuteľná svadba

 

Môžeme Vám garantovať, že Váš svadobný deň počnúc od obradu až po samotnú recepciu utkvie v pamäti Vašich hostí z jednoduchého dôvodu. Bude totiž úplne iný ak ho porovnáme so svadbami v lete.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *