Šitie svadobných šiat na mieru

Ponúkame šitie svadobných šiat na mieru z našich kolekcií!

Vaše svadobné šaty budú individuálne šité podľa Vašich základných mier. Len tak sa budete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo počas Vášho veľkého dňa. Plus–size a petite nevesty sa taktiež nemusia ničoho obávať. Vhodne zvolené svadobné šaty šité presne podľa ich rozmerov z nich urobia očarujúce princezné.

Dizajn Vašich šiat

Každá nevesta si zaslúži mať svadobné šaty, ktoré by spĺňali jej náročné predstavy. My sme tu preto, aby sme Vám pomohli s výberom vhodného typu a farby šiat, závoja a bolerka. Takýmto spôsobom sa vyhnete zbytočnému stresu a ušetríte Váš drahocenný čas.

Ručná práca a individuálny prístup

Všetci mi určite dáte za pravdu, že každé svadobné šaty šité na mieru si zaslúžia individuálny prístup. Všetky ozdôbky a aplikácie z čipky sú ručne vystrihované a ručne našívané. Aj keď to zaberie veľa času, ten konečný efekt stojí za to.

Dizajn Vašich šiat

Vaše svadobné šaty budú individuálne šité na mieru, aby dokonale sedeli na Vašej postave. Len tak sa budete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo počas Vášho veľkého dňa. Plus–size a petite nevesty sa taktiež nemusia ničoho obávať. Vhodne zvolené svadobné šaty šité presne podľa ich rozmerov z nich urobia očarujúce princezné.

Rýchla doba dodania

Čas, za ktorý sa Vaše svadobné šaty ušijú a doručia k Vám sa pohybuje od jedného do troch mesiacov. V prípade potreby Vás kontaktujeme, aby sme s Vami prediskutovali každý detail. Chceme si byť totiž 100% istí, že zvolené materiály a ozdôbky budú odzrkadľovať Váš štýl.

Kvalita použitého materiálu

Vieme, že svadba je čas, kedy kvalita znamená mnoho. V našom showroome máme rôzne typy materiálov, takže každá nevesta si môže zvoliť to, čo najviac vystihuje jej osobnosť. Výber je len na Vás.

Dostupné ceny

Nakoľko sme jediným a výhradným predajcom tejto značky na celom Slovensku, naše svadobné šaty a doplnky k nám prichádzajú priamo z dielne obľúbenej dizajnérky Eleny Morar a nie od distribútorov. Naše ceny sú preto veľmi dostupné pre každú nevestu.