SVADOBNÝ SALÓN

Nezáleží na tom či sa rozhodnete mať Váš obrad v kostole, na úrade alebo v lone prírody, sme presvedčení, že práve u nás v salóne si nájdete svadobné šaty, do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad.

NÁŠ SVADOBNÝ SALÓN JE JEDEN Z MÁLA, KTORÝ SA SNAŽÍ VYBOČIŤ ZO STEREOTYPU.

Práve preto naším krédom je “Svadobné šaty šité na mieru za dostupné ceny pre každú nevestu”.

Pokiaľ máte záujem si nejaké svadobné šaty prezrieť alebo zakúpiť, neváhajte a navštívte náš svadobný salón , kde máme pre Vás pripravené aj tie najnovšie modely svadobných šiat, ktoré ešte len budú v našom katalógu v blízkej budúcnosti.

Nájdete nás v Poprade na ulici Dostojevského 75. Na skúšku svadobných šiat je potrebné sa vopred objednať, buď online alebo telefonicky.

Šaty pre nevestu

Naša skúsenosť, Vaša spokojnosť

Prinášame Vám niekoľko užitočných rád pri kúpe svadobných šiat v našom svadobnom salóne. Tieto rady vychádzajú z našich osobných skúseností a praxe. Budeme veľmi radi, keď budete tieto odporúčania dodržiavať a tým pádom sa vyhneme nedorozumeniam.

Stanovte si termín na nákup šiat

Nezačnite si hľadať Vaše svadobné šaty skôr ako viete presný termín svadby. Dôležitým faktorom je aj to, v akom ročnom období sa bude svadba konať, kde bude obrad a hostina. Takto sa vyhnete tomu, že si zamilujete svadobné šaty, ktoré sa nebudú k Vašej svadbe hodiť. Taktiež nenechávajte kúpu šiat na poslednú chvíľu. Ideálne je naplánovať si prvú skúšku v našom svadobnom salóne šesť mesiacov vopred.  

Vyberte si vhodný model

Predtým ako sa vyberiete na nákup svadobných šiat, podrobne si prezrite na webe našu ponuku a skúste si vybrať aký model Vám bude vyhovovať. Osobne Vám radím, aby ste svoju pozornosť nevenovali len jednému modelu, ale vybrali si viaceré, pretože môžete ostať sklamané, nakoľko Vám nemusí sadnúť strih alebo nebude vhodný pre Váš typ postavy. Nemusíte sa však obávať, pretože v našom salóne nájdete širokú škálu modelov určených naozaj pre každého.

Urobte si rozpočet

Premyslite si, koľko chcete za svadobné šaty utratiť. Len takto sa vyhnete situácii, v ktorej si zamilujete určitý model, ale finančne si ho nebudete môcť dovoliť. Je veľmi dôležité nájsť dokonalý outfit Vašich snov, ale zároveň sa vmestiť aj do stanoveného rozpočtu.

Dohodnite si skúšku šiat v našom salóne

Je potrebné objednať sa na konkrétny deň a čas. Tak máte istotu, že sa Vám budeme hodinu individuálne venovať a to bez žiadnych poplatkov.  Po príchode sa Vás opýtame, akú máte predstavu a tým predídeme skúšaniu šiat, ktoré nie sú podľa Vašich predstáv. V našom svadobnom salóne máme len vzory svadobných šiat, takže sa nemusíte obávať, ak Vám budú príliš malé alebo veľké. Tieto modely nám slúžia na to, aby ste vedeli ako bude daný strih vyzerať na Vašej postave. Nezabúdajte na to, kto ste a akou nevestou chcete byť. Je jednoduché prezerať si fotky dokonalých neviest na Pintereste alebo Instagrame, ktoré prešli nejednými rukami odborníka. Pamätajte si, že vždy musíte ostať sama sebou a neporovnávať sa s druhými.

Praktická stránka

Vaša svadba bude veľmi aktívny deň, preto musíte hľadieť aj na praktickú stránku svadobných šiat. Urobte niekoľko testov. Sadnite si, čupnite si, skúste zodvihnúť ruky a uistite sa, či sú naozaj pohodlné. Taktiež by nemali byť príliš ťažké. Ak Vám nebránia naplno si užiť Váš veľký deň, tak viete, že ste si vybrali dobre.  

Priebeh výberu

Keď ste sa už rozhodli pre konkrétny model, tak nastal čas na meranie. Nezabudnite si doniesť svadobné topánky a vhodnú podprsenku. Musíte rátať ešte s minimálne jednou skúškou, kde sa budú dolaďovať posledné detaily. Po tretej skúške si môžete Vaše šaty odniesť pokojne domov.

Deň D

Pamätajte, že svadobné šaty musia dýchať a byť vyvesené tak vysoko, aby sa nepokrčili a neušpinili. Užite si ich obliekanie, keďže tento moment nastáva iba raz v živote. A teraz si už len užívajte Váš najkrajší deň v živote v našich výnimočných svadobných šatách.